urząd skarbowy w płocku

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy w płocku znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy w płocku. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • "Tylko krótko, proszę" - wywiad rzeka z Václavem Havlem pozwala spojrzeć od kuchni na lata jego prezydentury, a jednocześnie stwarza miejsce na refleksję, czy tak nietypowy polityk dziś także mógłby zrobić równie błyskotliwą karierę.
 • AUBI - Gebrauchtwagen Opel Ascona A, Baujahr 1988, 1.6 i, Typ C, 75 PS, Redakteur Uli Holzwarth und der Besitzer des Fahrzeuges schauen sich das Service-Scheckheft an, Foto vom 24.08.2006 AB372006 068TUEVREP07 038
  Zaniżanie kwot na umowach i fakturach to częsta praktyka w handlu samochodami. Kupujący zazwyczaj nie wiedzą, czym tak naprawdę ryzykują. Tygodnik "Auto Świat" radzi, jak nie wpaść w pułapki nieuczciwych "miłośników motoryzacji".
 • Niewiele ponad miesiąc po tym, jak Cecilia Sarkozy wywiozła z Trypolisu bułgarskie pielęgniarki, które tamtejszy sąd skazał na karę śmierci za rzekome zarażenie libijskich dzieci wirusem HIV, Pierwsza Dama otrzymała nową tajną misję do wykonania.
 • "Powód tej decyzji jest bardzo prosty. Znaleźliśmy dodatkowe środki finansowe na grę w ULEB Cup" - powiedział Mariusz Bałuszyński, prezes wrocławskiego klubu. Śląsk otrzymał pomoc od miasta, które udostępniło halę i dało pieniądze na najbliższy sezon.
 • Czy eliminując Leszka Millera, lewica dokonuje pokoleniowego przełomu? Przecież Marek Borowski, ten sam rocznik 1946, przeżywa ponowny rozkwit kariery w LiD - pisze w DZIENNIKU publicysta Piotr Zaremba.
 • Płock słynie nie tylko z największej w tej części Europy rafinerii i nowoczesnego mostu, do którego jednak zapomniano zbudować dróg dojazdowych. Mazowieckie miasteczko zrobiło się ostatnio znane z jeszcze jednego powodu - to tu języka angielskiego uczy... brat selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Anglii Steve'a McClarena, Anthony - pisze DZIENNIK.
 • Co roku do Wenecji ciągną tysiące par, które chcą powiedzieć sakramentalne "tak" w tym wyjątkowym mieście. Ale już niedługo ślub tam nie będzie tak bardzo romantyczny. Burmistrz chce zakazać sypania ryżem na nowożeńców. To kolejna odsłona wojny... z gołębiami.
 • W eksplozji samochodu pułapki w pobliżu hotelu Metropolitan w centrum Bejrutu zginęło dziewięć osób. Rannych jest około 30 osób. Wśród śmiertelnych ofiar jest chrześcijański deputowany Antoine Ghanem. Po eksplozji spłonęły stojące w pobliżu samochody.
 • Już dzisiaj w ofertach sieci komórkowych można przebierać do woli, a pogadać ze znajomym nawet za jeden grosz za minutę. Ale może być jeszcze lepiej. Urząd Komunikacji Elektronicznej za kilka dni ogłosi wynik przetargu na dwie kolejne częstotliwości. A to oznacza, że może być dwóch nowych operatorów i spadną ceny połączeń.
 • To były sekundy. Na głowy mieszkańców kamienicy przy ul. Czerwonej w Zgierzu koło Łodzi posypał się gruz. Po chwili runęła szczytowa ściana budynku. Ewakuowano trzy rodziny. "To cud, że nikomu nic się nie stało" - mówili wezwani na miejsce strażacy.
 • Każda firma podlegająca prawu handlowemu - nawet jednoosobowa - od jutra musi mieć nazwę. W przeciwnym razie fiskus uzna to w rozliczeniu za błąd i naliczy kilka tysięcy złotych kary. Może być też problem z rozliczeniem faktur takiej spółki - oto skutki wejścia w życie nowego kodeksu cywilnego.
 • Miał być supersystem ratownictwa medycznego, a jest skandal. Państwo wydało 647 milionów złotych na coś, co nie działa. Z raportu NIK, do którego dotarło Radio Zet, wynika, że do systemu włączano nieistniejące oddziały albo takie, które nie mają aparatury do ratowania życia.
 • Dziś odbyły się pierwsze mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Niespodziewanie drugoligowa Odra Opole wyeliminowała (1:0) wicemistrza kraju, GKS Bełchatów. Mała sensacja w Warszawie, gdzie - również drugoligowa - Polonia ograła Lecha Poznań. Drugi klub ze stolicy, Legia, zmazał plamę z zeszłego sezonu (porażka ze Stalą Sanok) i rozgromił rezerwy Sandecji Nowy Sącz 4:0.
 • DZIENNIK przepytał znane Polki, co sądzą o Nelly Rokicie. Na szczerą ocenę zdobyły się m.in. Izabela Jaruga-Nowacka, Julia Pitera, Manuela Gretkowska i Dorota Gawryluk. Nelly Rokita budzi silne emocje jako doradca prezydenta ds. kobiet. Zwłaszcza teraz, gdy opublikowano nagrania, w którym wypowiada się pozytywnie o aborcji.
 • Zaledwie na kilka dni przed niedzielnymi wyborami parlamentarnymi na Ukrainie rozgorzała batalia o kształt przyszłej koalicji rządowej. Najważniejsi politycy apelują do Wiktora Juszczenki o zawarcie z nimi koalicji. Stawka jest wysoka: stanowisko premiera i prawdziwa władza nad Dnieprem - pisze DZIENNIK..
 • 27.10.2004 KRAKOW , BISKUP TADEUSZ PIERONEK , FOT. GRAZYNA MAKARA / AGENCJA GAZETA
  Nigdy nie zgodzę się z nieewangeliczną zasadą "cel uświęca środki", która niestety stała się ostatnio normą postępowania polityków. Stosowanie tej zasady świadczy o tym, że nie liczą się oni z etyką" - mówi DZIENNIKOWI biskup Tadeusz Pieronek. I krytykuje rządzących za sposób sprawowania władzy.
 • Nawet chwiejący się na nogach Kwaśniewski jest bardziej realnym bytem społecznym i politycznym niż najbardziej trzeźwy i histerycznie rwący kartki papieru na oczach kamer Tusk - mówi w rozmowie z DZIENNIKIEM poseł PiS Jacek Kurski.
 • Żona najlepszego kandydata Republikanów na prezydenta USA, Rudolfa Giulianiego, rujnuje jego wizerunek. Już w całych Stanach ludzie śmieją się, że "żelazny" burmistrz Nowego Jorku, który zapisał się w historii nieugiętą postawą w czasie zamachu terrorystycznego na World Trade Center, jest pod pantoflem żony - pisze DZIENNIK.
 • Jan Kulczyk nie żyje
  Trudno znaleźć branżę, w której najbogatszy Polak nie robiłby interesów. I to globalnych. Zmarł Jan Kulczyk, jeden z najbardziej przedsiębiorczych, ale i najbardziej kontrowersyjnych biznesmenów. 
 • Polski złoty
  Rząd wprowadził minimalną stawkę godzinową – 13 zł. Mówi, że po to, by poprawić los najgorzej opłacanych pracowników. Ale sam tyle za pracę płacić nie chce.