urząd skarbowy w nowej soli

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy w nowej soli znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy w nowej soli. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jesteśmy częścią wszechświata, tego, co nas otacza. Chińczycy wierzą, że to od żywiołów zależ nasze losy i nasz charakter. Warto wiedzieć, co ma na nas tak duży wpływ! Woda, ogień, a może drzewo...
 • Niedzielny obiad nie musi być lekki. Raz w tygodniu można sobie pozwolić na coś bardziej treściwego. Polędwiczki zapieczone z wędzonym boczkiem brzmią kusząco. Prawda?
 • "Tylko krótko, proszę" - wywiad rzeka z Václavem Havlem pozwala spojrzeć od kuchni na lata jego prezydentury, a jednocześnie stwarza miejsce na refleksję, czy tak nietypowy polityk dziś także mógłby zrobić równie błyskotliwą karierę.
 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • AUBI - Gebrauchtwagen Opel Ascona A, Baujahr 1988, 1.6 i, Typ C, 75 PS, Redakteur Uli Holzwarth und der Besitzer des Fahrzeuges schauen sich das Service-Scheckheft an, Foto vom 24.08.2006 AB372006 068TUEVREP07 038
  Zaniżanie kwot na umowach i fakturach to częsta praktyka w handlu samochodami. Kupujący zazwyczaj nie wiedzą, czym tak naprawdę ryzykują. Tygodnik "Auto Świat" radzi, jak nie wpaść w pułapki nieuczciwych "miłośników motoryzacji".
 • Obrażony policjant z drogówki przez kilka godzin nękał 64-letnią emerytkę z Łodzi, która nazwała go "ćwokiem". Urszula Ros jest ciągana po komisariatach, straszona grzywnami, a nawet więzieniem. Sierżant Grzegorz Gos nie może jej wybaczyć zniewagi - opisuje "Fakt".
 • 44. Międzynarodowy Sopot Festival 2007 wygrał zespół Feel. Młoda formacja z Katowic zgarnęła obydwie festiwalowe nagrody: Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności. Ich "A gdy jest już ciemno" jest hitem!
 • Młody reżyser Paweł Passini w warszawskim Studium Teatralnym wyreżyserował "Bramy raju. Krucjata dziecięca" na podstwie tekstów Andrzejewskiego i Schwaba. We wrześniu spektakl wróci na afisze.
 • We wtorkowym DZIENNIKU Ryszard Bugaj ostro skrytykował LiD za chęć umieszczenia Millera na listach wyborczych. A senator PO Jarosław Gowin sformułował minimum programowe swej partii, na podstawie którego PO mogłaby myśleć o współpracy z lewicą. Jan Lityński, wiceprzewodniczący rady programowej LiD, odpowiada w DZIENNIKU i Bugajowi, i Gowinowi.
 • Zbyt często zapominamy, że szkoła nie jest jaskinią lwa - mówi w wywiadzie dla DZIENNIKA psycholog i terapeuta, Małgorzata Ohme.
 • Na przedwyborczym froncie politycznym przerwy w walkach stają się coraz krótsze. Z chwilą, kiedy okazało się, że PiS straciło większość w Sejmie, a marszałkowi Dornowi pozostaje tylko gra na czas, by opóźnić swoje odwołanie i utworzenie komisji śledczych, Jarosław Kaczyński postanowił - nie pierwszy raz w swej karierze - postawić wszystko na jedną kartę i doprowadzić do skrócenia kadencji Sejmu.
 • "To jest człowiek, który jest największym zawodem mojego życia" - powiedział prezydent Lech Kaczyński Monice Olejnik w Radiu ZET. DZIENNIK prezentuje obszerne fragmenty tego wywiadu.
 • Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Pojezierze w Olsztynie Wiesław Barański, zamiast pomagać lokatorom, tylko rzuca im kłody pod nogi. I robi wszystko, by spółdzielcy - nie tylko z Olsztyna, ale z całej Polski - nie mogli tanio wykupić swoich mieszkań. Sam mieszka w ogromnej, luksusowej willi - donosi "Fakt".
 • PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRESSArtist's concept of a catastrophic asteroid impact with the Earth. Life near the impact would be instantly wiped out from the effects of high temperatures and pressures. Injection of huge masses of dust (and gases) into the atmosphere would effectively block out sunlight for long periods of time to the point that most life could not be sustained ("Nuclear Winter"). *** Local Caption *** 00455833
  Asteroida Apophis, która może uderzyć w Ziemię, pojawi się koło naszej planety w 2036 roku. Naukowcy nie wiedzą jednak, czy nas ominie, czy uderzy w planetę. Apophis jest tak duży, że jego uderzenie zniszczyłoby życie na Ziemi. Dlatego jedno ze stowarzyszeń astronomów urządziło konkurs dla uczonych. Mają za zadanie wymyślić, jak dokładnie wyliczyć jego kurs.
 • Bliźniacy Rafał i Marcin Mroczkowie chcieli prowadzić czwartą część Big Brothera, która od niedzieli pojawia się w TV4. Ale kiepsko wypadli i odpadli podczas eliminacji - donosi "Fakt".
 • Paul McCartney znalazł sobie nową miłość. Amerykańscy paparazzi wypatrzyli go na romantycznej randce z aktorką Renee Zellweger. To już kolejny ich wspólny wypad - ostatnio ciągle gdzieś razem wychodzą. Widać znana odtwórczyni roli Bridget Jones złapała go w swoje sidła.
 • Pomyliłem się co do Janusza Kaczmarka, Kazimierza Marcinkiewicza i Jaromira Netzla - wyznał w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" Jarosław Kaczyński. Premier bije się w piersi, ale i oskarża. Twierdzi, że koalicja z LPR i Samoobroną miała wiele twarzy, w tym "twarz przestępstwa".
 • Don King nie bierze byle kogo. Najsłynniejszy promotor na świecie podpisał kontrakt z polskim bokserem, Arturem Binkowskim. Nasz pięściarz będzie walczył 13 października z Włochem Mike'em Mollo w Chicago. "Nie zawiodę polskich kibiców" - obiecuje Binkowski.
 • Oscarów u nas nie rozdają, uroczyste gale odbywają się rzadko, więc imprezy takie jak festiwal w Sopocie to dla naszych rodzimych gwiazd jedna z niewielu okazji, by zaprezentować się w oryginalnych kreacjach. W tym roku szansę tę najpełniej wykorzystała Doda.
 • Kubica 12. kierowcą świata
  Robert Kubica to obecnie najbardziej rozchwytywany polski sportowiec. Nic dziwnego, przecież Formuła 1 to bardzo medialna dyscyplina na świecie. W poniedziałek nasz jedynak w F1 przyjechał do Polski, żeby podpisać nową umowę reklamową ze znaną firmą produkującą zegarki. Na spotkanie w Centrum Olimpijskim w Warszawie... się spóźnił.
 • Inkubatory przedsiębiorczości działają?
  Szefowie akademickich inkubatorów przedsiębiorczości, choć sami decydują, kto ma szansę na biznes, doświadczenie w tej materii mają niewielkie.