urząd skarbowy nowa sól

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy nowa sól znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy nowa sól. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jesteśmy częścią wszechświata, tego, co nas otacza. Chińczycy wierzą, że to od żywiołów zależ nasze losy i nasz charakter. Warto wiedzieć, co ma na nas tak duży wpływ! Woda, ogień, a może drzewo...
 • Niedzielny obiad nie musi być lekki. Raz w tygodniu można sobie pozwolić na coś bardziej treściwego. Polędwiczki zapieczone z wędzonym boczkiem brzmią kusząco. Prawda?
 • "Tylko krótko, proszę" - wywiad rzeka z Václavem Havlem pozwala spojrzeć od kuchni na lata jego prezydentury, a jednocześnie stwarza miejsce na refleksję, czy tak nietypowy polityk dziś także mógłby zrobić równie błyskotliwą karierę.
 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • AUBI - Gebrauchtwagen Opel Ascona A, Baujahr 1988, 1.6 i, Typ C, 75 PS, Redakteur Uli Holzwarth und der Besitzer des Fahrzeuges schauen sich das Service-Scheckheft an, Foto vom 24.08.2006 AB372006 068TUEVREP07 038
  Zaniżanie kwot na umowach i fakturach to częsta praktyka w handlu samochodami. Kupujący zazwyczaj nie wiedzą, czym tak naprawdę ryzykują. Tygodnik "Auto Świat" radzi, jak nie wpaść w pułapki nieuczciwych "miłośników motoryzacji".
 • Obrażony policjant z drogówki przez kilka godzin nękał 64-letnią emerytkę z Łodzi, która nazwała go "ćwokiem". Urszula Ros jest ciągana po komisariatach, straszona grzywnami, a nawet więzieniem. Sierżant Grzegorz Gos nie może jej wybaczyć zniewagi - opisuje "Fakt".
 • 44. Międzynarodowy Sopot Festival 2007 wygrał zespół Feel. Młoda formacja z Katowic zgarnęła obydwie festiwalowe nagrody: Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności. Ich "A gdy jest już ciemno" jest hitem!
 • We wtorkowym DZIENNIKU Ryszard Bugaj ostro skrytykował LiD za chęć umieszczenia Millera na listach wyborczych. A senator PO Jarosław Gowin sformułował minimum programowe swej partii, na podstawie którego PO mogłaby myśleć o współpracy z lewicą. Jan Lityński, wiceprzewodniczący rady programowej LiD, odpowiada w DZIENNIKU i Bugajowi, i Gowinowi.
 • Zbyt często zapominamy, że szkoła nie jest jaskinią lwa - mówi w wywiadzie dla DZIENNIKA psycholog i terapeuta, Małgorzata Ohme.
 • "To jest człowiek, który jest największym zawodem mojego życia" - powiedział prezydent Lech Kaczyński Monice Olejnik w Radiu ZET. DZIENNIK prezentuje obszerne fragmenty tego wywiadu.
 • PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRESSArtist's concept of a catastrophic asteroid impact with the Earth. Life near the impact would be instantly wiped out from the effects of high temperatures and pressures. Injection of huge masses of dust (and gases) into the atmosphere would effectively block out sunlight for long periods of time to the point that most life could not be sustained ("Nuclear Winter"). *** Local Caption *** 00455833
  Asteroida Apophis, która może uderzyć w Ziemię, pojawi się koło naszej planety w 2036 roku. Naukowcy nie wiedzą jednak, czy nas ominie, czy uderzy w planetę. Apophis jest tak duży, że jego uderzenie zniszczyłoby życie na Ziemi. Dlatego jedno ze stowarzyszeń astronomów urządziło konkurs dla uczonych. Mają za zadanie wymyślić, jak dokładnie wyliczyć jego kurs.
 • Paul McCartney znalazł sobie nową miłość. Amerykańscy paparazzi wypatrzyli go na romantycznej randce z aktorką Renee Zellweger. To już kolejny ich wspólny wypad - ostatnio ciągle gdzieś razem wychodzą. Widać znana odtwórczyni roli Bridget Jones złapała go w swoje sidła.
 • Pomyliłem się co do Janusza Kaczmarka, Kazimierza Marcinkiewicza i Jaromira Netzla - wyznał w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" Jarosław Kaczyński. Premier bije się w piersi, ale i oskarża. Twierdzi, że koalicja z LPR i Samoobroną miała wiele twarzy, w tym "twarz przestępstwa".
 • Kubica 12. kierowcą świata
  Robert Kubica to obecnie najbardziej rozchwytywany polski sportowiec. Nic dziwnego, przecież Formuła 1 to bardzo medialna dyscyplina na świecie. W poniedziałek nasz jedynak w F1 przyjechał do Polski, żeby podpisać nową umowę reklamową ze znaną firmą produkującą zegarki. Na spotkanie w Centrum Olimpijskim w Warszawie... się spóźnił.
 • Nowy rok szkolny za pasem. Rodzice szturmują sklepy z książkami i zeszytami. Problem w tym, że z roku na rok makulatury na plecach maluchów jest co raz więcej. "Przebrała się miarka" - powiedzieli chińscy rodzice. Ale zamiast zaprotestować przeciwko ilości książek, kupują pociechom walizki na kółkach.
 • Ogólnopolska inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się mszą świętą w radomskim kościele Świętej Trójcy. Ordynariusz diecezji radomskiej Zygmunt Zimowski zaapelował do uczniów, by papieskie słowa "otwórzcie drzwi Chrystusowi" stały się hasłem nowego roku szkolnego.
 • Szokujące podejrzenia: jak twierdzi "Newsweek", Janusz Kaczmarek miał wziąć 2 mln zł łapówki od biznesmena Ryszarda Krauzego. Były minister należał do kliki skupionej wokół wpływowego miliardera - dowiadujemy się z "Faktu". Firma Krauzego - Prokom - zaprzecza.
 • W Hiszpanii zakazuje się eksperymentów na małpach człekokształtnych. W Polsce nadal eksperymentuje się na dzieciach. Są bezbronne w rękach ministrów oświaty. Dyskutowanie o pomysłach kolejnego z nich wydaje mi się bezsensowne - pisze w DZIENNIKU Manuela Gretkowska, założycielka Partii Kobiet.
 • 107879 ---- 08/16/06 ---- Director Spike Lee before the world premiere his 4-part documentary "When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts," at the New Orleans Arena in New Orleans, LA, on August 16, 2006.
  Spike Lee kolejny raz zabiera się do odkłamywania historii współczesnej Ameryki. Tym razem 57-letni reżyser zamierza zrealizować film o udziale swoich czarnoskórych rodaków w walkach na frontach II wojny światowej oraz wkładzie, który wnieśli w zwycięstwo nad nazizmem.
 • Po latach unikania kontaktów z ludźmi Aleksandra Łukaszenki, wczoraj Komisja Europejska zaprosiła do Brukseli wiceministra spraw zagranicznych Waleryja Waranieckiego. Tak ważna postać reżimu nie odwiedziała stolicy Unii od 10 lat - pisze DZIENNIK.